OGŁOSZENIE

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, od 25 maja na podstawie zgłoszonych przez uczniów potrzeb odbywają się konsultacje ósmoklasistów z nauczycielami. Będzie również możliwość skorzystania z biblioteki szkolnej.

Dotyczy to wyłącznie tych uczniów, którzy zgodnie z procedurami ustalili/ustalą z nauczycielem spotkanie.

Od 25 maja odbywają się także zajęcia opiekuńcze dla uczniów klas I – III. Uczestniczą w nich uczniowie, których rodzice zadeklarowali taką potrzebę.

Zgodnie z procedurami, od 1 czerwca z konsultacji będą mogli skorzystać uczniowie klas IV – VIII.

Wszystkich prosimy o uważne zapoznanie się z zamieszczonymi na stronie internetowej procedurami bezpieczeństwa ze szczególnym zwróceniem uwagi na konieczność podpisania przez Rodziców oświadczenia (załącznik nr 1).

Pliki do pobrania:

Procedury bezpieczeństwa