Drzazga Jarosław dyrektor szkoły, informatyka
Kowalczyk Beata wicedyrektor, informatyka
Malasińska Ewelina wicedyrektor, matematyka
Persona Izabela wicedyrektor, język polski
Ks.Adamus Marek religia
Antosik Danuta edukacja wczesnoszkolna
Augustyniak Michał muzyka
Barańska Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
Bąkowska Beata wych. w świetlicy szkolnej
Bednarczyk-Musiał Iwona pedagog
Bernat Jadwiga plastyka, technika
Błaszczyk Beata matematyka, technika
Błaszczyk Mariola język polski
Boba Jolanta język niemiecki, język angielski
Bodasiński Tomasz wych. w świetlicy szkolnej
Chrabąszcz Małgorzata religia
Ciszek Tomasz wychowanie fizyczne
Ciszek-Wilk Joanna nauczyciel bibliotekarz
Cygankiewicz Teresa edukacja wczesnoszkolna
Długosz Marta historia
Dobromirski Remigiusz fizyka
Drzazga Katarzyna język polski
Dworak Mirosław wychowanie fizyczne
Dzitkowski Jacek wychowanie fizyczne, edb
Ferensztajn Kinga kierownik świetlicy szkolnej
Gloger Katarzyna historia
Głowińska Izabela język angielski
Gwardecka Alina historia, wos
Hajduk Maria edukacja wczesnoszkolna
Jagiełło Izabela religia
Jańczyk Monika plastyka
Jędrasik Marek wychowanie fizyczne
Kaczmarska Anna edu. wczesnoszkolna, j. angielski
Kania Barbara wychowanie fizyczne
Kania Małgorzata religia
Kasprzak Bożena wychowanie fizyczne
Kiniorska Ewa edukacja wczesnoszkolna
Klink Małgorzata matematyka
Kochel Agata język polski, logopeda
Kołodziej Justyna języka angielski
Kołodziejczyk Artur informatyka
Kołodziejczyk Urszula przyroda
Kowalska Dorota język niemiecki, język angielski
Król Ewa edukacja wczesnoszkolna
Krupa Małgorzata religia
Makówka Ewelina język angielski
Miążek Monika pedagog
Mika Halina chemia
Milczarek Beata edukacja wczesnoszkolna
Miler Anna matematyka, informatyka
Mirecka Aldona matematyka
Młodawska Marta język polski
Mogielska Zofia wych. w świetlicy szkolnej
Orman Aneta język angielski, wos
Pancer-Głowacka Ewa terapia pedagogiczna
Parszewska Dorota biologia
Pasek Anna wych. w świetlicy szkolnej
Polewany Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
Pręcikowska Katarzyna edukacja wczesnoszkolna
Sadorska Ewa matematyka
Staniszewska Ewa edukacja wczesnoszkolna
Stępień Paulina wych. w świetlicy szkolnej
Stolarska Katarzyna nauczyciel bibliotekarz
Stolarska Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
Suder Marzanna wychowanie fizyczne
Ślifierz Monika wychowanie fizyczne, wdżwr
Świercz Sylwia geografia, dor. zawodowe
Wojdała Justyna język angielski
Wolska Monika język niemiecki
Wróbel Beata nauczyciel bibliotekarz
Zaborek-Kobendza Małgorzata język polski