Drodzy Uczniowie,

dzisiaj jest szczególny dzień, jedyny taki w roku - Dzień Dziecka. W 2020 - inny niż wszystkie dotychczasowe. Mimo przeszkód, macie mnóstwo powodów do świętowania. Jesteśmy z Was dumni, że wbrew trudnościom – radzicie sobie i zdobywacie nową wiedzę oraz umiejętności. Wiemy, że czasem jest trudno, tym bardziej doceniamy Wasze starania. Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam przede wszystkim zdrowia – dla Was i Waszych bliskich. Dużo radości – tych małych codziennych i tych ogromnych, które pamięta się na zawsze. Trzymamy kciuki za spełnienie Waszych marzeń, za liczne sukcesy, za wytrwałość w realizacji planów, kibicujemy Wam w rozwijaniu pasji i zainteresowań. Wspaniałego Dnia Dziecka i do szybkiego zobaczenia w szkole!

Pozdrawiamy Was - Wasi nauczyciele