DOWOZY I ODWOZY UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W KOŃSKICH

W DNIU 2 WRZEŚNIA

DOWOZY NA UROCZYSTOŚĆ KL. IV - VIII

Barycz – Kornica - wyjazd z Baryczy ok. godz. 7.00 (wsiadają uczniowie SP1 oraz dzieci z przedszkola nr 5)

Jeżów – Gracuch – Dyszów - wyjazd z Jeżowa ok. godz. 7.25 (wsiadają uczniowie SP1 oraz dzieci z przedszkola nr 5)

Nałęczów – Proćwin – wyjazd z Nałęczowa ok. godz. 7.35 (wsiadają uczniowie SP1 oraz dzieci z przedszkola nr 5)

NA UROCZYSTOŚĆ KL. I - III (PO ZAKOŃCZENIU UROCZYSTOŚCI KL IV – VIII)

Barycz – Kornica – wyjazd z Baryczy ok. godz. 9.10 (wsiadają uczniowie SP1 oraz dzieci z przedszkola nr 5)

Jeżów – Gracuch – Dyszów – wyjazd z Jeżowa ok. godz.9.10 (wsiadają uczniowie SP1 oraz dzieci z przedszkola nr 5)

Nałęczów – Proćwin – wyjazd z Nałęczowa ok. godz. 9.10 (wsiadają uczniowie SP1 oraz dzieci z przedszkola nr 5)

ODWÓZ NA TRASACH

1. UCZNIÓW KLAS IV - VIII

Barycz – Kornica – wyjazd spod SP1 ok. godz. 9.00

Jeżów – Gracuch – Dyszów – wyjazd ok. godz.9.00

Nałęczów – Proćwin – wyjazd ok. godz. 9.00

2. UCZNIÓW KLAS I - III

Barycz – Kornica – Dyszów – Jeżów – Gracuch – Nałęczów - Proćwin – odwóz uczniów klas I - III o godzinie 12.30