AKCJA CHARYTATYWNA „ŚWIĄTECZNE KARTKI DOBROCZYNNE”

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, Szkolne Koło Wolontariatu włączyło się do charytatywnej akcji „Świąteczne Kartki Dobroczynne” organizowanej corocznie przez Stowarzyszenie „SURSUM CORDA”. W ramach akcji w dniach 26.11.2018r. - 28.11.2018r. – zorganizowano w szkole kiermasz kartek bożonarodzeniowych, z których dochód zostanie przeznaczony na rzecz osób chorych i niepełnosprawnych. Łącznie udało nam się rozprowadzić 50 kartek.

Szkolne Koło Wolontariatu dziękuje wszystkim osobom, które zakupiły kartki, a tym samym wsparły dzieło pomocy innym.

„Za każdym razem, gdy ktoś wysyła w świat nasze Kartki Dobroczynne, dzieją się dwie dobre rzeczy – ktoś bliski ma dzięki nim chwilę radości, a osoby chore i niepełnosprawne otrzymują wsparcie.”