Gminne Dni Profilaktyki

W ramach obchodów Gminnych Dni Profilaktyki uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w licznych przedsięwzięciach o charakterze profilaktycznym m.in. : spotkaniu z funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Końskich  nt. „Odpowiedzialność prawna nieletnich. Przemoc rówieśnicza w tym cyberprzemoc”, warsztatach „Asertywność sposób na agresję”, „Poczucie własnej wartości” prowadzonych przez specjalistów z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Końskich, prelekcji przedstawiciela Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Końskich nt. „Nikotyna legalny narkotyk”, Dniu Niezapominajki,konkursie "Wiem jak pomóc",profilaktycznym montażu słowno-muzycznym „Dopóki masz wybór” w wykonaniu Piotra Nagla.