CHRISTMAS CARD”

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ

W grudniu odbył się szkolny konkursu na najładniejszą kartkę świąteczną „Christmas Card”. Skierowany on był do wszystkich uczniów klas I – III i IV – VII. Zadaniem klas młodszych było wykonanie kartki świątecznej, natomiast uczniowie klas starszych dodatkowo musieli umieścić na niej życzenia w języku angielskim. Technika wykonania pracy była dowolna. Dzieci wykazały się ogromną pomysłowością i kreatywnością, skorzystały z kolorowych papierów, brokatu, waty, patyczków, koronek, ale przede wszystkim wykorzystały własną inwencję twórczą.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Wybór nie był łatwy, ale ostatecznie 6 kartek zostało wyróżnionych, a ich twórcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami.

W kategorii klas I – III:

Lilianna Drewniak kl. II a

Adrian Loranty kl. III c

Adrian Grzybowski kl. III b

W kategorii klas IV – VII:

Nikola Wołynkiewicz kl. VI b

Aleksandra Bury kl. VI b

Maciej Ciszek kl. IV f

Autorom nagrodzonych prac GRATULUJEMY, a wszystkim uczestnikom serdecznie DZIĘKUJEMY!

Merry Christmas and a Happy New Year!

Anna Kaczmarska

Justyna Kołodziej

Prace konkursowe                                                          Wyróżnione prace