„Bajkowy wieczór”

24 listopada odbył się w naszej świetlicy zapowiadany od dawna „Bajkowy wieczór”. Świetliki klas II i III zaproszone zostały do wspólnego oglądania bajek. Na ten jeden wieczór sala świetlicowa zamieniła się w kino. Za pomocą rzutnika na dużym ekranie dzieci śledziły losy bohaterów dwóch bajek Disneya: „W głowie się nie mieści” i „Zwierzogród”. Dla komfortu i wygody naszych podopiecznych wykorzystane zostały pufy, materace i klocki „Nowa szkoła”. Dzieci przyniosły także swoje ulubione poduchy, kocyki, maskotki i przekąski. Projekcja rozpoczęła się o 16:30 i na 3,5 godziny dzieci przeniosły się w kolorowy, ciekawy, wzruszający i pouczający świat bajek. Miarą sukcesu tego wydarzenia były uśmiechy na twarzach dzieci oraz prośby kierowane do rodziców by pozwolili zostać „chwilkę” dłużej.  Uczniowie doskonale się bawili. Wielką atrakcją dla nich było to, że mogli przebywać w murach szkoły w tak nietypowych okolicznościach i niecodziennej porze. Te kilka godzin spędzonych w zaprzyjaźnionym gronie stanowiło wspaniałą okazję do wspólnej rozrywki. Maraton okazał się nie tylko świetną zabawą, ale również nowym doświadczeniem, które warto powtórzyć.

Za udostępnienie sprzętu i pomoc techniczną dziękujemy panu Remigiuszowi;)