Wybory Samorządu Uczniowskiego

Od połowy września trwała w naszej szkole kampania wyborcza na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Plakaty wyborcze były wszędzie! 3 października 2017r. odbyło się spotkanie wyborcze, podczas którego wszyscy kandydaci wraz ze swoimi sztabami wyborczymi zaprezentowali swoje programy, hasła, przesłania. Prawo wyboru miał każdy uczeń. Można było głosować na jednego kandydata zakreślając jego nazwisko na karcie wyborczej. Nad przebiegiem głosowania czuwał kończący kadencję Przewodniczącego SU – Błażej Kubała z VIIB oraz Komisja Wyborcza. Po zakończonym głosowaniu Komisja Wyborcza podliczyła głosy i ogłosiła wyniki tegorocznych wyborów:

Maja Fidor- przewodnicząca,

Nina Dorenko-zastępca,

Maja Kołodziejczyk,

Zuzanna Kaczmarczyk.

Opiekunami Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole zostali: p. Anna Kaczmarska, p. Anna Miler,
p. Małgorzata Zaborek- Kobendza i p. Remigiusz Dobromirski.