Dzień Nauczyciela w Szkole Podstawowej nr  1 i Gimnazjum nr 1

Dnia 12 października 2016r. w auli naszej szkoły odbyła się uroczysta akademia z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej.
Tego dnia Dyrektorzy obu szkół nagrodzili wyróżniających się nauczycieli oraz złożyli życzenia i podziękowania wszystkim pedagogom.
Część artystyczną zorganizowały: p. Małgorzata Zaborek- Kobendza i  p. Anna Miler. Oprawę muzyczną przygotował p. Michał Augustyniak. Piękną dekorację stworzyły:
p. Alina Martyka i p. Wanda Pobocha. Całość brawurowo poprowadziła p. Izabela Persona. W inscenizacji udział wzięli uczniowie klas VC I VIB. Zwieńczeniem tego spotkania było wręczenie wiązanek kwiatów na ręce Dyrekcji i piękne życzenia wygłoszone przez samorządy szkolne.
Podczas uroczystej akademii Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 1 ogłosił wyniki konkursu na najsympatyczniejszego, a zarazem wymagającego nauczyciela. Oto wyniki:
I miejsce- p. Małgorzata Zaborek- Kobendza
II miejsce- p. Katarzyna Gloger
III miejsce- p. Anna Miler.