Nasza szkoła czysta, zdrowa i bezpieczna

Dnia 24.10.2016r. w naszej szkole miało miejsce podsumowanie konkursu pod hasłem „Nasza szkoła czysta, zdrowa i bezpieczna”.

Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża przedstawił szkoły biorące w nim udział. Zaproszonym nauczycielom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy i nagrody. Uczniowie naszej szkoły przedstawili program artystyczny dotyczący profilaktyki antynikotynowej, antyalkoholowej i antynarkotykowej.

Przewodniczący Zarządu Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża podziękował szkołom za uczestnictwo w tym konkursie i zarazem zachęcał do dalszej współpracy.

Program artystyczny przygotowali i wzięli udział w spotkaniu opiekunowie SK PCK: Z. Łyczkowska, M. Hajduk,
M. Chrabąszcz, W. Węglińska, M. Kania

Notatka o tym spotkaniu została zamieszczona w Tygodniku Koneckim z dnia 2.11.2016r.

camera3 Galeria zdjęć