Stypendia Burmistrza Miasta i Gminy Końskie

21 października w auli Szkoły Podstawowej nr 1 odbyła się uroczysta gala - wręczano stypendia Burmistrza Miasta i Gminy Końskie najzolniejszym uczniom szkół podstawowych i gimnazjów.
W spotkaniu wzięło udział 59 nagrodzonych uczniów wraz z rodzicami, nauczycielami, dyrektorami szkół. Władze miasta reprezentowali Burmistrzowie Krzysztof Obratański i Krzysztof Jasiński, Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Rady Miasta Barbara Galant, Naczelnik wydziału Edukacji Krystyna Milczarek.
Podczas uroczystości wystąpiły uczennice naszej szkoły, piosenkami i tańcami umilając spotkanie. Goście mieli okazję oklaskiwać Apolonię Cacek, Jadzię Kołodziej, Jagodę Brzózkę, Emilię Mazur, Zofię Sipikę oraz zespoły taneczne "Butterfly" i "Iskierki". Informację o tym wydarzeniu można przeczytać w Tygodniku Koneckim z dnia 26.10.2016r.

camera3 Galeria zdjęć