W bibliotece pracują nauczycielki - bibliotekarki:  mgr Beata Wróbel i mgr Katarzyna Stolarska

CZAS PRACY BIBLIOTEKI:

PONIEDZIAŁEK                7.50 – 15.15

WTOREK                            7.50 – 15.10

ŚRODA                                7.50 – 14.00

CZWARTEK                       7.50 – 15.00

PIĄTEK                               7.45 – 14.00

Biblioteka szkolna funkcjonuje jako Multimedialne Centrum Informacji wyposażone  w cztery stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu.

W wypożyczalni są dwa stanowiska, jedno przeznaczone dla uczniów klas młodszych, drugie dla uczniów z klas IV – VI.

Czytelnicy korzystają z wolnego dostępu do półek z książkami. Wydzielony jest księgozbiór podręczny i nauczycielski oraz aktualnych lektur szkolnych.

Działalność biblioteki oprócz funkcji zasadniczej, czyli gromadzenia, opracowywania i udostępniania zbiorów uczniom i nauczycielom, obejmuje takie płaszczyzny jak:

Spotkania autorskie, m. in.

• z panią Wandą  Chotomską  dnia 08.03.2006
  •  z panią Anną Onichimowską dnia 18.04.2007