Drzazga Jarosław

dyrektor szkoły, muzyka

Kowalczyk Beata
Malsińska Ewelina

wicedyrektor, informatyka
wicedyrektor, matematyka

Ziółkowska Dorota

wicedyrektor, język polski

Antosik Danuta

edukacja wczesnoszkolna

Augustyniak Michał

muzyka

Barańska Małgorzata
Bednarczyk-Musiał Iwona
Bernat Jadwiga

edukacja wczesnoszkolna
pedagog szkolny
język niemiecki

Błaszczyk Beata
Błaszczyk Mariola
Boba Jolanta

matematyka
język polski
język niemiecki, język angielski

Bodasiński Tomasz
Bogucka-Tondera Bożena

wychowanie fizyczne
język polski

Chrabąszcz Małgorzata

religia

   

Ciszek Tomasz
Ciszek-Wilk Joanna

wychowanie fizyczne
nauczyciel bibliotekarz

Cygankiewicz Teresa
Długosz Marta

wychowawca w świetlicy szkolnej
historia

Dobromirski Remigiusz

informatyka

Drzazga Katarzyna
Dunajska Justyna

język polski
język angielski

Dworak Mirosław
Dzitkowski Jacek

wychowanie fizyczne
wychowanie fizyczne

Ferensztajn Kinga

kierownik świetlicy szkolnej

Gloger Katarzyna

historia

Głowińska Izabela
Grotomirska Anna
Gwardecka Alina

język angielski
matematyka
historia, wos

Hajduk Maria
Jańczyk Monika
Jędrasik Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna
muzyka
pomoc nauczyciela

   

Jędrasik Marek

wychowanie fizyczne

Kaczmarska Anna
Kania Barbara

język angielski
wychowanie fizyczne

Kania Małgorzata
Kasprzak Bożena

religia
wychowanie fizyczne

   

Klink Małgorzata

matematyka

Kochel Agata

logopeda

Kołodziej Justyna
Kołodziejczyk Artur

język angielski
informatyka

Kosidło Agnieszka
Kosidło Krzysztof
Kowalska Dorota

edukacja wczesnoszkolna
informatyka, technika
język angielski

   

Król Ewa
Krupa Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna
religia

Łyczkowska Zofia

przyroda

Martyka Alina

plastyka

Miązek Barbara
Mika Halina
Milcarz Katarzyna

pedagog szkolny
chemia
asystent nauczyciela

   

Milczarek Beata

edukacja wczesnoszkolna

Miler Anna
Milner Adam
Mirecka Aldona
Młodawska Marta
Mogielska Zofia

matematyka
język angielski
matematyka
język polski
wychowawca w świetlicy szkolnej

Orman Aneta
Pancer-Głowacka Ewa
Parszewska Dorota

język angielski
terapia pedagogiczna
biologia

Pasek Anna

wychowawca w świetlicy szkolnej

Persona Izabela
Piecuch Małgorzata

język polski
fizyka

Pobocha Wanda

zajęcia techniczne

Polewany Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

   

Pręcikowska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

Sadorska Ewa
Słowińska Karolina

matematyka
asystent nauczyciela

Słowińska Ludomiła

przyroda

Staniszewska Ewa

edukacja wczesnoszkolna

Stępień Paulina
Stolarska Katarzyna

wychowawca w świetlicy szkolnej
nauczyciel bibliotekarz

Suder Marzanna

wychowanie fizyczne

Ślifierz Monika
Świercz Sylwia

wychowanie fizyczne
geografia, edb, wdżwr

Węglińska Wiesława

religia

Węgrecka Mariola
Wiśniewska Krystyna
Wolska Monika

edukacja wczesnoszkolna
geografia
język niemiecki

Wróbel Beata

,język polski, nauczyciel bibliotekarz

Zaborek - Kobendza Małgorzata

język polski