Bohaterowie bajek w naszej szkole!

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie 5 listopada i jest to jednocześnie dzień urodzin Walta Disney’a. Jego celem jest nie tylko przypomnienie postaci z kultowych bajek, ale również zwrócenie uwagi na rolę wychowawczą i edukacyjną bajek, które często uczą rozróżniania dobra od zła, prawidłowych postaw, koleżeństwa, chęci niesienia pomocy innym oraz współczucia. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też wychowują. Młodzież naszej szkoły uczciła to święto przebierając się za ulubionych bajkowych bohaterów. Korytarze pełne były różowych, słodkich świnek, wróżek, złych czarownic...

Na szczególne wyróżnienie zasługują:

Karolina Grabarczyk ( I miejsce),

Amelka Kucharska ( II miejsce),

Gabrysia Dzitkowska ( III miejsce)

Maja Fidor, Amelka Podyma, Ola Podyma i Wiktoria Zamachowska (wyróżnienie)

Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej akademii z okazji ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI.

Samorząd Uczniowski gratuluje wyróżnionym i dziękuje za wspólną zabawę!