A gdyby Anioła można było zobaczyć…

31 października w naszej szkole niepodzielnie królowała biel. Korytarze szkolne zapełniły się ślicznymi aniołkami. Samorząd Uczniowski wyszedł z inicjatywą zorganizowania Szkolnego Dnia Anioła. To odpowiedź uczniów SP1 na Halloween. Oprócz białych wdzianek nie zabrakło także anielskich atrybutów, np. skrzydeł i aureoli. Miano „ANIELSKIEJ KLASY” wywalczyła VA, której wszyscy uczniowie przypominali słodkie, piękne aniołki. Specjalne wyróżnienie zdobyła Zofia Pacak z VE, która zachwyciła komisję konkursową swoją przemyślaną i dopracowaną stylizacją. Oprócz tego każdy, kto wpisał swój dobry uczynek na specjalnie przygotowane ogromne, oczywiście białe skrzydła, otrzymywał od naszych samorządowych anielic słodki upominek. Chętnych było co niemiara! Trzeba przyznać, że w tym dniu zachowanie uczniów było iście anielskie.