Fizyczna Liga Zadaniowa 2017/2018

Zakończyła się tegoroczna edycja Fizycznej Ligii Zadaniowej - otwartego całorocznego konkursu wewnątrzszkolnego, polegającego na rozwiązywaniu przez uczniów naszej szkoły zadań z fizyki.

Zadania umieszczane były od października 2017 do maja 2018 na stronie internetowej szkoły. Uczniowie mogli przystąpić do konkursu w dowolnym momencie. Zestawy zawierały zadania z fizyki związane z aktualnie realizowanym na lekcjach materiałem, a dla klas trzecich – ponadto - zadania przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego.

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 34 uczniów. Spośród nich wyróżnionych zostaje trzech uczniów (po jednym na każdym poziomie) z najwyższą łączną punktacją roczną. Uczniowie ci uzyskują tytuł ”MISTRZ FIZYKI” i pamiątkowy dyplom.

MISTRZAMI FIZYKI w bieżącym roku szkolnym zostali:

• na poziomie klas trzecich (gimnazjalnych) : Agnieszka Trojanowska, kl. 3 B
  • na poziomie klas drugich (gimnazjalnych): Kinga Antosik, kl. 2 C
  • na poziomie klas siódmych: Marek Kaźmierczak, kl. 7 B

Gratuluję Mistrzom oraz wszystkim uczniom, którzy podjęli trud dodatkowej pracy z fizyki. Życzę kolejnych sukcesów w tej dziedzinie i zapraszam do rywalizacji w nowym roku szkolnym.

Szkolny organizator konkursu

Małgorzata Piecuch