ZAPROSZENIE NA TURNIEJ SZACHOWY "FERIE W SKARŻYSKU"

Miejsce: SP nr 8 ul. Podjazdowa 21 Skarżysko-Kamienna

Terminy:

03.02.2024 (sobota) godz. 12:00 – 3 grupy Turniejowe: do lat 10, 15 oraz 20! Tempo gry: 15+0 – 7 rund

04.02.2024 (niedziela) godz. 12:00 – Turniej OPEN, Tempo gry: 10+0 – 7/9 rund

Nagrody: 3 puchary (za miejsca 1 – 3), pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe w każdym w/w turnieju

Aktualne listy startowe oraz dokładniejszy regulamin znajdują się poniżej:

Turniej do lat 10: https://www.chessarbiter.com/turnieje/2024/ti_412/

Turniej do lat 15: https://www.chessarbiter.com/turnieje/2024/ti_413/

Turniej do lat 20: https://www.chessarbiter.com/turnieje/2024/ti_414/

Turniej OPEN: https://www.chessarbiter.com/turnieje/2024/ti_415/

Zapisy oraz więcej szczegółów pod numerem: 737 466 060 Zbigniew Barański Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

KONKURS INFORMATYCZNY

Olimpijskie Koło Informatyczne zaprasza WSZYSTKICH UCZNIÓW do BEZPŁATNEGO konkursu Mistrz Programowania 2024:https://mistrz-programowania.oki.org.pl/


Jak DOŁĄCZYĆ?https://mistrz-programowania.oki.org.pl/#join

Konkurs prowadzi od bardzo PROSTYCH, ZABAWNYCH zadań do takich które uczą ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW przy pomocy komputera:https://youtu.be/GFQDOw-6yeQ

Są NAGRODY! Każdy kto zrobi choć jedno zadanie ma szansę na nagrodę!!!https://mistrz-programowania.oki.org.pl/#nagrody

Jest już pierwszy ranking!https://szkopul.edu.pl/c/mistrz-programowania-2024/ranking/18213/ 
Oraz zadania z rundy próbnej z rozwiązaniami:
https://mistrz-programowania.oki.org.pl/#tasks 

DOŁĄCZ!
https://mistrz-programowania.oki.org.pl/#join 

Programowanie to fun, przygoda, przyszłość!

https://youtu.be/cLkKPIlGs8E?t=119 
Daniel Olkowski

 

 

 

 

 

 

Konkurs plastyczny
 
W dn.22.12.2023r. w I Liceum Ogólnokształcącym im.KEN w Końskich odbyło się wręczenie nagród I Powiatowego Konkursu Plastycznego o błogosławionym księdzu Kazimierzu Sykulskim.
Uczniowie naszej szkoły z kl.  IVCotrzymali : II miejsce-Hektor Kijorazwyróżnienia -Kornelia Kozłowska iLaura Jeziorska.
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.