OBIADY W MIESIĄCU PAŹDZIERNIKU
KOSZT OBIADÓW DLA UCZNIÓW 19x4,50 zł = 85,50 zł
KOSZT OBIADÓW DLA PRACOWNIKÓW 19x8,00 zł = 152,00 zł
Wpłaty należy dokonać
do 1 października
Po upływnie w/w terminu wpłaty na dany miesiąc nie będą przyjmowane.
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI PRZELEWEM NA RACHUNEK BANKOWY SZKOŁY
Nr rachunku bankowego:
33 1240 1372 1111 0010 2926 5913
Rodzice wpłacający za obiady PRZELEWEM na rachunek bankowy szkoły zobligowani są do dnia 30 września przesłać na adres mailowy kierownika świetlicy informację o zamiarze dokonania płatności elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
WAŻNE
Przelwu należy dokonać w dniach od 1 – 3 paździenika oraz przesłać na w/w adres mailowy potwierdzenie wpłaty.
HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI WRZESIEŃ 2021
|
DATA |
GODZINA |
KLASA |
SALA |
|
6 września |
16.30 |
V A |
7 C |
|
6 września |
16.30 |
V B |
3 C |
|
6 września |
16.30 |
V C |
6 C |
|
6 września |
16.30 |
VII A |
3 D |
|
6 września |
16.30 |
VI B |
5 D |
|
7 września |
16.30 |
VI A |
17 D |
|
7 września |
16.30 |
VII B |
1 D |
|
7 września |
16.30 |
VII C |
11 D |
|
7 września |
16.30 |
VII D |
14 D |
|
7 września |
16.30 |
VII E |
13 D |
|
8 września |
16.30 |
VIII A |
4 C |
|
8 września |
16.30 |
VIII B |
18 C |
|
8 września |
16.30 |
VIII C |
16 D |
|
8 września |
16.30 |
VIII D |
1 C |
|
8 września |
16.30 |
VIII E |
17 C |
|
8 września |
16.30 |
VIII F |
12 D |
|
9 września |
16.30 |
III A |
1 A |
|
9 września |
16.30 |
III B |
4 B |
|
9 września |
16.30 |
III C |
16 A |
|
9 września |
16.30 |
III D |
12 A |
|
9 września |
17.00 |
IV A |
5 C |
|
9 września |
17.00 |
IV B |
16 C |
|
9 września |
17.00 |
IV C |
6 D |
|
9 września |
17.00 |
IV D |
15 D |
|
13 września |
16.30 |
I A |
11 A |
|
13 września |
16.30 |
I B |
5 A |
|
13 września |
16.30 |
I C |
4 A |
|
13 września |
16.30 |
I D |
15 A |
|
13 września |
17.00 |
II A |
13 A |
|
13 września |
17.00 |
II B |
14 A |
|
13 września |
17.00 |
II C |
2 A |
|
13 września |
17.00 |
II D |
3 A |
List Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej skierowany do Rodziców oraz Uczniów
w sprawie szczepień.
Procedury funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 1
im. Emilii Plater w Końskich w czasie epidemii
od dnia 1 września 2021 r.
§ 1
Podstawa prawna
-
Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2020 r., poz. 1320).
-
Ustawa z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2020 r., poz. 910).
-
Ustawa z dnia 7 września 1991 r. O systemie oświaty (Dz. U. z 2020 r., poz. 1327).
-
Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie
w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem CO-VID-19 -
Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem
i zwalczaniem COVID - 19. -
Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 12 sierpnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach.
Szanowni Rodzice,
we wrześniu 2021 prowadzona jest akcja szczepień przeciwko COVID – 19 uczniów w wieku 12 – 15 lat.
Harmonogram działań przedstawia się następująco:
I tydzień września (01.09 do 05.09) – tydzień informacyjny
II tydzień września (06.09 do 12.09) – zbieranie deklaracji
III tydzień września (13.09 do 19.09) – tydzień szczepień
W zależności od liczby chętnych szczepienia będą zorganizowane na terenie placówki bądź w punkcie szczepień.
Przed podjęciem przez Państwa decyzji prosimy o zapoznanie się z informacjami umieszczonymi w załącznikach.
kwestionariusz przed szczepieniem
Uwaga, ważne informacje dla rodziców uczniów dojeżdżających!
Bardzo prosimy o zapoznanie się z załączonym pismem.
Szanowni Rodzice,
listy uczniów przyjętych do klas pierwszych zostaną udostępnione na terenie szkoły od dnia 24 sierpnia.
Szanowni Absolwenci.
Przypominamy, że zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty odbieracie od wychowawców
9 lipca o godzinie 9.00 w salach, w których mieliście zajęcia.
Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
za nami kolejny rok, w którym mierzyliśmy się z nową szkolną rzeczywistością. Lekcje online i nauczanie zdalne to nasze wspólne nowe doświadczenie. Wszystkim Uczniom gratulujemy osiągnięć, nawet tych najmniejszych, i zdobycia nowych umiejętności. Jesteście mądrzejsi, bogatsi o dorobek i doświadczenia zgromadzone w czasie całego minionego roku szkolnego. Jest się z czego cieszyć – zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny. Absolwentom dziękujemy za 8 wspólnie spędzonych lat i życzymy pomyślności w realizacji planów, satysfakcji z osiągnięć, samych dobrych decyzji w drodze ku dorosłości. Jesteśmy szczególnie dumni z tegorocznych laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych, których uhonorowaliśmy Nagrodą im. Emilii Plater:
Alicji Młodawskiej – laureatki konkursu z języka polskiego i finalistki konkursu z matematyki, Anny Koroch – laureatki konkursu z języka polskiego, Kacpra Ferensa – finalisty konkursu z języka angielskiego.
Nauczycielom, pracownikom – dziękujemy za wytrwałość i wysiłek, jakich wymagał ten pełen wyzwań rok szkolny. Rodzicom, doceniając współpracę, dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie.
Wszystkim życzymy wspaniałego wypoczynku podczas bezpiecznych, udanych wakacji, pełnych samych radosnych, szczęśliwych dni, będących źródłem inspiracji.
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
z uwagi na nadal istniejące ryzyko zakażenia koronawirusem postanowiliśmy nie organizować oficjalnej uroczystości zakończenia roku szkolnego. Proponujemy następujący harmonogram spotkań z wychowawcami i rozdania świadectw
w salach przypisanych na ten rok każdej klasie:
Godzina 8.00 – klasy IV, V i VIII
Godzina 9.00 – klasy VI i VII
Godzina 10.00 – klasy I oraz II A i II B
Godzina 11.00 – klasy III oraz II C i II D
Przypominamy, że w dniu rozdania świadectw rodzice i opiekunowie nie wchodzą na teren szkoły.
Strona 72 z 79