Kolejny rok uczniowie z grupy uczniów z naszej szkoły korzystają z platformy edukacyjnej INSTALING w ramach zajęć edukacyjnych z języka angielskiego. Udział w tym programie ma na celu poprawić poziom przyswojenia słówek przez uczniów, wspomóc ich rozwój, zwiększyć motywację do nauki, poszerzyć słownictwo oraz zwiększyć ich pewności siebie w posługiwaniu się obcym językiem. Do Naszych “Instalingowców” dołączają kolejne osoby, cieszymy się również z zaangażowania rodziców we wsparcie swoich dzieci przy korzystaniu z platformy. 

Insta.Ling - skuteczna nauka słówek (instaling.pl)

 

 Samorząd szkolny

 

 

 

Szanowni Rodzice.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo zaplanowany na 7 marca Dzień Otwartych Drzwi realizujemy w formie zdalnej. W celu uzyskania lub przekazania informacji prosimy kontaktować się z nauczycielami poprzez wiadomości na e-dzienniku. W sytuacjach wymagających osobistego kontaktu istnieje możliwość spotkania z nauczycielem na terenie szkoły – odbywa się ono jednak wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu tego z nauczycielem i wyznaczeniu konkretnej godziny.

 

 

 

 

CHARYTATYWNA ZBIÓRKA OBUWIA

Szkolne Koło Wolontariatu wraz z Samorządem Uczniowskim ogłasza zbiórkę obuwia sportowego i klapków basenowych w rozmiarach od 35 do 43.

Zebrane obuwie zostanie przekazane potrzebującym mieszkańcom Ukrainy goszczącym w naszej gminie.

Klasy I – VI przynoszą obuwie do swoich sal lekcyjnych, a klasy VII i VIII do boksu w szatniach na budynku C.

Mieszkańcy Borysławia i Lwowa, do których pojechały produkty żywnościowe zebrane w Naszej szkole bardzo dziękują za okazane serce i przekazaną pomoc.

 

Osoby odpowiedzialne za zbiórkę –

Beata Błaszczyk, Ewelina Makówka, Jadwiga Bernat, Alina Gwardecka, Marta Długosz, Izabela Głowińska.

 

 

 

OBIADY W MIESIĄCU MARCU

KOSZT OBIADÓW DLA UCZNIÓW 23 x 4,50 zł = 103,50zł

KOSZT OBIADÓW DLA PRACOWNIKÓW 23 x 8,00 zł = 184,00zł

Wpłaty gotówkowe należy dokonać

do 28 lutego

Po upływnie w/w terminu wpłaty na dany miesiąc nie będą przyjmowane

Istnieje możliwość płatności przelewem na rachunek bankowy szkoły

Nr rachunku bankowego:

33 1240 1372 1111 0010 2926 5913

PROSZĘ NIE DOKONYWAĆ PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNEJ W LUTYM ! ! !

Rodzice wpłacający za obiady PRZELEWEM na rachunek bankowy szkoły zobligowani są do dnia 28 LUTEGO przesłać na adres mailowy kierownika świetlicy informację o zamiarze dokonania płatności elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WAŻNE ! ! !

Przelew należy wykonać WYŁĄCZNIE

w dniach od 1do 3 MARCA

oraz przesłać na w/w adres mailowy potwierdzenie wpłaty.

 

 

 

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki od dnia 21 lutego 2022 roku uczniowie klas V - VIII powracają do nauki stacjonarnej. Nauka stacjonarna odbywa się na zasadach obowiązujących od września. W dalszym ciągu obowiązuje reżim sanitarny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

prosimy o zapoznanie się z poniższymi procedurami.

Procedury obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 1 w Końskich w związku z nauczaniem zdalnym od 31 stycznia 2022 r.

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki w dniach 27 stycznia 2022 – 27 lutego 2022 ograniczone zostało funkcjonowanie klas V-VIII publicznych szkół podstawowych.

1. Od 31 stycznia 2022 r. do 27 lutego 2022 r. dla uczniów klas V-VIII w Szkole Podstawowej nr 1 w Końskich prowadzona jest nauka zdalna za pomocą aplikacji Teams w programie Microsoft Office 365. Wszystkie zajęcia odbywają się zgodnie z planem.

2. Uczniowie klas I – IV odbywają zajęcia w formie stacjonarnej.

3. Świetlica i stołówka dla uczniów klas I - IV pracują zgodnie z harmonogramem.

4. Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze odbywają się w bezpośrednim kontakcie z uczniem.

5. Uczniowie klas VIII mogą uczestniczyć w konsultacjach z nauczycielami przedmiotów egzaminacyjnych. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze ustalenie z nauczycielem terminu spotkania.

6. W dalszym ciągu na terenie szkoły obowiązuje reżim sanitarny – dezynfekcja, dystans, maseczki.

 

 

OBIADY W MIESIĄCU LUTYM

KOSZT OBIADÓW DLA UCZNIÓW 20 x 4,50 zł = 90,00zł

KOSZT OBIADÓW DLA PRACOWNIKÓW 20 x 8,00 zł = 160,00zł

Wpłaty gotówkowe należy dokonać

do 31 stycznia

Po upływnie w/w terminu wpłaty na dany miesiąc nie będą przyjmowane

Istnieje możliwość płatności przelewem na rachunek bankowy szkoły

Nr rachunku bankowego:

33 1240 1372 1111 0010 2926 5913

PROSZĘ NIE DOKONYWAĆ PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNEJ W STYCZNIU ! ! !

Rodzice wpłacający za obiady PRZELEWEM na rachunek bankowy szkoły zobligowani są do dnia 31 stycznia przesłać na adres mailowy kierownika świetlicy informację o zamiarze dokonania płatności elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WAŻNE ! ! !

Przelew należy wykonać WYŁĄCZNIE

w dniach od 1do 3 lutego

oraz przesłać na w/w adres mailowy potwierdzenie wpłaty.