REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Szanowni Państwo,

w związku z epidemią spowodowaną koronawirusem COVID - 19 ograniczamy kontakty na terenie placówki.

Dokumenty związane z rekrutacją należy składać w następujący sposób:

1. Drogą elektroniczną (skan wniosku/zgłoszenia) z podpisami rodziców na adres mailowy szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie wiadomości proszę wpisać REKRUTACJA.

2. Wersję papierową można wysłać pocztą na adres Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Armii Krajowej 2, 26-200 Końskie, lub zostawić w zaklejonej kopercie z napisem REKRUTACJA w portierni w godzinach od 8.00 do 17.00.

3. Wzory druków (wniosku/zgłoszenia) w wersji papierowej można również pobrać w portierni.

WAŻNE - wniosek/zgłoszenie podpisują oboje rodzice/opiekunowie prawni.

ZASADY REKRUTACJI

KRYTERIA NABORU

TERMINY POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO:

ZARZĄDZENIE BURMISTRZA - REKRUTACJA 2022/2023

WNIOSKI:

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA (dzieci zamieszkujące poza obwodem szkoły)

WZÓR ZGŁOSZENIA DO KLASY I

Wyniki rekrutacji do klas I na rok szkolny 2022/23

Wszyscy kandydaci zostali przyjęci do klas I w Szkole Podstawowej nr 1 w Końskich.

Rodziców kandydatów prosimy o złożenie w terminie do 22 kwietnia br. pisemnego oświadczenia woli przyjęcia.

Oświadczenie woli