Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

za nami najbardziej niezwykły i chyba najtrudniejszy rok szkolny. W imieniu całej Rady Pedagogicznej pragniemy gorąco podziękować za wytrwałość, zaangażowanie, za trud i wyrozumiałość podczas nauki zdalnej. Gratulujemy wszystkim osiągniętych wyników nauczania i żałujemy, że z powodu ograniczeń w drugim półroczu nie odbyły się liczne zawody i konkursy, w których nasi uczniowie mogli zaprezentować swoje talenty i uzdolnienia.

Tradycją naszej szkoły jest coroczne przyznawanie Nagrody im. Emilii Plater najlepszym absolwentom. W tym roku zostali nią uhonorowani:

Nagroda I stopnia:

Karolina Grabarczyk – laureatka III Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego

Szymon Grot – laureat I Wojewódzkiego Konkursu z Geografii

Paweł Pazur – laureat IV Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki

Wyróżnienia:

Maja Fidor – finalistka III Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego

Bartłomiej Ksel – finalista II Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego

Filip Świercz – finalista I Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki

Gratulujemy Nagrodzonym i Ich Rodzicom i życzymy kolejnych sukcesów w dalszej edukacji.

Szczególne słowa podziękowania kierujemy do uczniów klas ósmych. To Wy w tym ostatnim roku byliście filarem naszej szkoły. Na trwałe zapiszecie swój ślad w kronikach tej placówki. Po wakacjach wrócicie w szkolne mury, ale nie będą to już mury tej szkoły. Przed Wami nowe przyjaźnie, nowe sukcesy, nowe wyzwania. Wiemy, że temu sprostacie.

Wszystkim życzymy radosnych, przyjemnych, słonecznych wakacji. Niech będą one pełne fantastycznych przygód i nowych przyjaźni, ale przede wszystkim niech będą bezpieczne. Zważajcie na zagrożenia, jakie mogą czyhać na Was podczas jazdy na rowerze, zabaw nad wodą czy leśnych spacerów .

Odpoczywajcie aktywnie, ale z głową. Najważniejsze jest przecież Wasze bezpieczeństwo i zdrowie. Życzymy wszystkim, abyśmy w nowym roku szkolnym mogli rozpocząć naukę w murach szkoły i zasiąść w szkolnych ławkach.