Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice.

W trosce o zdrowie nas wszystkich i ze względu na reżim sanitarny nie odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego w auli. Uczniowie będą odbierać świadectwa i nagrody z rąk swoich wychowawców podzieleni na grupy, w pięciu wejściach do szkoły:

1. – przy wejściu głównym

2. – przy wejściu na dużą salę gimnastyczną od strony basenu (naprzeciwko MGOPS)

3. – przy wejściu na korytarz obok małej sali gimnastycznej od strony boiska

4. – przy wejściu do auli od strony patio

5. – przy wejściu do budynku D od strony patio (dawne wejście do gimnazjum).

Szczegółowe informacje znajdują się w zamieszczonym grafiku

Bardzo prosimy o przybycie w wyznaczone miejsce o określonej godzinie i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Przypominamy o konieczności zwrotu kluczyków do szafek - podczas odbierania świadectw.