Wyniki konkursów w klasach 1 -3

Uczniowie klas 1 – 3 aktywnie uczestniczyli w licznych konkursach pozaszkolnych organizowanych na terenie szkoły. Uzyskali w nich wiele wysokich miejsc:

Ogólnopolski konkurs "Z ortografią na co dzień"

Konkurs organizowany jest pod Patronatem KNP przy Polskiej Akademii Nauk. Celem konkursu jest propagowanie kultury języka polskiego wśród dzieci i młodzieży oraz wyrabianie w uczniach nawyku językowej dociekliwości poznawczej.

Aleksandra Wiśniewska - uczennica klasy 2A została laureatką konkursu

Koordynatorem konkursu w szkole w klasach 1-3 była Małgorzata Polewany i Katarzyna Pręcikowska.

Ogólnopolski konkurs „Alfik Matematyczny”

Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste.

Wyniki:

Antoni Centkowski - kl. 2B otrzymał Dyplom Uznania za zdobycie bardzo dobrego wyniku w konkursie

Jakub Zapała - kl.2C otrzymał Dyplom Uznania za zdobycie dobrego wyniku w konkursie

Koordynatorem konkursu w szkole w klasach 1-3 była Małgorzata Polewany, Agnieszka Kosidło, Katarzyna Pręcikowska.

Ogólnopolski konkurs „Alfik Humanistyczny”

Celem ogólnopolskiego konkursu Alfik Humanistyczny jest promocja uzdolnionej humanistycznie młodzieży, popularyzacja literatury, sztuki i kultury języka polskiego oraz rozwijanie zainteresowań i kompetencji osobistych uczniów.

Wyniki:

Kacper Młodawski kl.3B otrzymał Dyplom Uznania za zdobycie bardzo dobrego wyniku w konkursie

Narta Bednarczyk kl.3A otrzymała Dyplom Uznania za zdobycie bardzo dobrego wyniku w konkursie

Lena Ran-Rokicka kl.3A otrzymała Dyplom Uznania za zdobycie dobrego wyniku w konkursie

Koordynatorem konkursu w szkole w klasach 1-3 była Ewa Staniszewska oraz Beata Wróbel.