„ŚWIĘTO DEMOKRACJI”- WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO SZKOŁY

21 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzone zostały zakrojoną na szeroką skalę kampanią wyborczą, trwającą od 15 do 20 września. Kandydaci rozwieszali plakaty ze swoimi propozycjami działań, które miały zachęcić uczniów do głosowania właśnie na nich. 21 września odbyło się "Święto Demokracji", podczas którego prezentowali swoje programy. Każdy uczeń otrzymał przygotowaną kartę do głosowania z nazwiskami kandydatów. Następnego dnia  Komisja Wyborcza otworzyła urnę, podliczyła głosy i ogłosiła wyniki.

Przewodniczącym został Błażej Kubała z klasy VIB, wiceprzewodniczącym Szymon Wołczyński z klasy VIA. Wspierać ich będą: Zuzanna Brzezińska (VIB), Nina Dorenko (VIA) i Wiktoria Zamachowska (VC).

Nowy samorząd wybrał swoich opiekunów. Swoim zaufaniem obdarzył: p. Annę Kaczmarską, p. Annę Miler, p. Małgorzatę Zaborek- Kobendzę i p. Michała  Augustyniaka.

camera3 Galeria zdjęć